Liveness Probe (1.0.1) - en to gd translation catalogue (6 entries)

en: Timestamp
gd: Stampa-ama

en: Sort order
gd: Òrdugh seòrsachaidh

en: Performance
gd: Dèanadas

en: Ascending
gd: A' dìreadh

en: Descending
gd: A' teàrnadh

en: Sort by
gd: Seòrsaich a-rèir
