Liveness Probe (1.0.1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Name
gu: નામ

en: Timestamp
gu: સમયછાપ

en: Ascending
gu: ચડતા

en: Descending
gu: ઉતરતા

en: Apply
gu: લાગુ કરો
