Liveness Probe (1.0.1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Name
he: שם

en: URL
he: כתובת URL

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: Sort order
he: סדר מיון

en: Performance
he: ביצועים

en: Ascending
he: עולה

en: Descending
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Apply
he: החל
