Liveness Probe (1.0.1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Name
id: Nama

en: Timestamp
id: Tanda waktu

en: Sort order
id: Urutan sortir

en: Performance
id: Performa

en: Ascending
id: Menaik

en: Descending
id: Menurun

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Apply
id: Terapkan
