Liveness Probe (1.0.1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Name
lv: Nosaukums

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Sort order
lv: Kārtošanas secība

en: Performance
lv: Ātrdarbība

en: Ascending
lv: Augošā secībā

en: Descending
lv: Dilstošā secībā

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Apply
lv: Apstiprināt
