Liveness Probe (1.0.1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Name
nn: Namn

en: Timestamp
nn: Tidspunkt

en: Performance
nn: Ytelse

en: Ascending
nn: Stigande

en: Descending
nn: Synkande

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk
