Liveness Probe (1.0.1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Name
oc: Nom

en: Timestamp
oc: Orodatatge

en: Sort order
oc: Òrdre de triada

en: Performance
oc: Performància

en: Ascending
oc: Ascendent

en: Descending
oc: Descendent

en: Sort by
oc: Triar per

en: Apply
oc: Aplicar
