Liveness Probe (1.0.1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Name
pl: Nazwa

en: Sort order
pl: Kolejność sortowania

en: Performance
pl: Wydajność

en: Ascending
pl: Rosnąco

en: Descending
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Environments
pl: Środowiska

en: Notification Emails
pl: Emaile powiadomień

en: Environment Name
pl: Nazwa środowiska
