Liveness Probe (1.0.1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Name
pt: Nome

en: Timestamp
pt: Registo data/hora

en: Sort order
pt: Ordenação

en: Performance
pt: Desempenho

en: Ascending
pt: Ascendente

en: Descending
pt: Descendente

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Apply
pt: Aplicar
