Liveness Probe (1.0.1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Name
ta: பெயர்

en: Timestamp
ta: நேரமுத்திரை

en: Sort order
ta: ஒழுங்கு வரிசை

en: Performance
ta: செயல்திறன்

en: Ascending
ta: ஏறுமுகமான

en: Descending
ta: இறங்குமுகமான

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Apply
ta: விண்ணப்பி
