Liveness Probe (1.0.1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Name
ug: ئىسىم

en: URL
ug: ئادرېس

en: Performance
ug: تور بېكەت سۈرئىتى

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش
