Liveness Probe (1.0.1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Name
vi: Tên

en: Timestamp
vi: Nhãn thời gian

en: Sort order
vi: Thứ tự sắp xếp

en: Performance
vi: Hiệu năng

en: Ascending
vi: Tăng dần

en: Descending
vi: Giảm dần

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Apply
vi: Áp dụng
