Liveness Probe (1.0.0) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Name
ar: الاسم

en: URL
ar: العنوان URL

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: Sort order
ar: الترتيب

en: Performance
ar: الأداء

en: Ascending
ar: تصاعديا

en: Descending
ar: تنازليا

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Apply
ar: تطبيق
