Liveness Probe (1.0.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Name
az: Ad

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: Sort order
az: Sırala

en: Performance
az: Performans

en: Ascending
az: Artan

en: Descending
az: Azalan

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir
