Liveness Probe (1.0.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Name
be: Імя

en: URL
be: Спасылка

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: Performance
be: Прадукцыйнасць

en: Ascending
be: Узыходны

en: Descending
be: Зыходны

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць
