Liveness Probe (1.0.0) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Name
bo: མིང

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Timestamp
bo: དུས་རྟགས

en: Sort order
bo: གོ་རིམ

en: Performance
bo: ནུས་རྩལ

en: Ascending
bo: ཇེ་མཐོ

en: Descending
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།
