Liveness Probe (1.0.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Name
bs: Ime

en: Sort order
bs: Redoslijed razvrstavanja

en: Ascending
bs: Uzlazno

en: Descending
bs: Silazno

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
