Liveness Probe (1.0.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Name
ca: Nom

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: Sort order
ca: Ordre de classificació

en: Performance
ca: Rendiment

en: Ascending
ca: Ascendent

en: Descending
ca: Descendent

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Apply
ca: Aplica
