Liveness Probe (1.0.0) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Name
cy: Enw

en: Timestamp
cy: Amsernod

en: Sort order
cy: Dosbarthu trefn

en: Performance
cy: Perfformiad

en: Ascending
cy: Esgynnol

en: Descending
cy: Disgynnol

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio
