Liveness Probe (1.0.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Name
da: Navn

en: Timestamp
da: Tidsstempel

en: Sort order
da: Sorteringsrækkefølge

en: Performance
da: Ydelse

en: Ascending
da: Stigende

en: Descending
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Apply
da: Udfør
