Liveness Probe (1.0.0) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Timestamp
de: Zeitstempel

en: Sort order
de: Sortierreihenfolge

en: Performance
de: Leistung

en: Ascending
de: Aufsteigend

en: Descending
de: Absteigend

en: Sort by
de: Sortierung

en: Apply
de: Anwenden

en: Environments
de: Umgebungen

en: Notification Emails
de: Benachrichtigungs-E-Mails
