Liveness Probe (1.0.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Name
eo: Nomo

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: Performance
eo: Rendimento

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku
