Liveness Probe (1.0.0) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Name
es: Nombre

en: Timestamp
es: Sello temporal

en: Sort order
es: Método de ordenación

en: Performance
es: Rendimiento

en: Ascending
es: Ascendente

en: Descending
es: Descendente

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Apply
es: Aplicar
