Liveness Probe (1.0.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Name
et: Nimi

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: Sort order
et: Sorteerimise suund

en: Performance
et: Jõudlus

en: Ascending
et: Kasvav

en: Descending
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Apply
et: Rakenda
