Liveness Probe (1.0.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Name
fr: Nom

en: Timestamp
fr: Horodatage

en: Sort order
fr: Ordre de tri

en: Ascending
fr: Ascendant

en: Descending
fr: Descendant

en: Sort by
fr: Trier par

en: Apply
fr: Appliquer
