Liveness Probe (1.0.0) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Name
hi: नाम

en: URL
hi: यूआरएल

en: Timestamp
hi: टाइमस्टैम्प

en: Sort order
hi: क्रमबद्ध आदेश

en: Performance
hi: (निष्पादन)परफ़ॉर्मेंस

en: Ascending
hi: आरोही

en: Descending
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Apply
hi: लागू करें
