Liveness Probe (1.0.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Name
hu: Név

en: URL
hu: Webcím

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: Sort order
hu: Rendezési sorrend

en: Performance
hu: Teljesítmény

en: Ascending
hu: Növekvő

en: Descending
hu: Csökkenő

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Environments
hu: Környezetek
