Liveness Probe (1.0.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Name
it: Nome

en: Sort order
it: Ordinamento

en: Performance
it: Prestazioni

en: Ascending
it: Crescente

en: Descending
it: Decrescente

en: Sort by
it: Ordina per

en: Apply
it: Applica
