Liveness Probe (1.0.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Name
ja: 名前

en: Timestamp
ja: タイムスタンプ

en: Sort order
ja: 並び順

en: Performance
ja: パフォーマンス

en: Ascending
ja: 昇順

en: Descending
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Apply
ja: 適用
