Liveness Probe (1.0.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Performance
kn: ಕಾರ್ಯ ನಿರ್ವಹಣೆ

en: Ascending
kn: ಏರಿಕೆ ಕ್ರಮದಲ್ಲಿ

en: Descending
kn: ಇಳಿಕೆ ಕ್ರಮದಲ್ಲಿ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು
