Liveness Probe (1.0.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Sort order
lt: Rikiavimo tvarka

en: Performance
lt: Veikimas

en: Ascending
lt: Didėjančia tvarka

en: Descending
lt: Mažėjančia tvarka

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti
