Liveness Probe (1.0.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Name
nl: Naam

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: Sort order
nl: Sorteervolgorde

en: Performance
nl: Prestaties

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Descending
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Apply
nl: Toepassen

en: Environments
nl: Omgevingen
