Liveness Probe (1.0.0) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Name
fa: نام

en: URL
fa: نشانی

en: Timestamp
fa: الگوی زمانی

en: Sort order
fa: ترتیب مرتب سازی

en: Performance
fa: کارایی

en: Ascending
fa: صعودی

en: Descending
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Apply
fa: تایید
