Liveness Probe (1.0.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Name
ro: Nume

en: Timestamp
ro: Timestamp-ul

en: Sort order
ro: Ordine de sortare

en: Performance
ro: Performanță

en: Ascending
ro: Crescător

en: Descending
ro: Descrescător

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Apply
ro: Aplică
