Liveness Probe (1.0.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Name
ru: Название

en: Timestamp
ru: Время

en: Sort order
ru: Порядок сортировки

en: Performance
ru: Производительность

en: Ascending
ru: По возрастанию

en: Descending
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Apply
ru: Применить

en: Environments
ru: Окружения
