Liveness Probe (1.0.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Name
sk: Názov

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: Sort order
sk: Zoradenie

en: Performance
sk: Výkon

en: Ascending
sk: Vzostupne

en: Descending
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Apply
sk: Použiť
