Liveness Probe (1.0.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Name
sr: Име

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: Sort order
sr: Редослед сортирања

en: Performance
sr: Перформнсе

en: Sort by
sr: Сортирај по
