Liveness Probe (1.0.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Name
te: పేరు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Timestamp
te: కాలముద్ర

en: Performance
te: పనితీరు

en: Ascending
te: ఆరోహణ

en: Descending
te: అవరోహణ

en: Apply
te: ఆపాదించు
