Liveness Probe (1.0.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Name
tr: İsim

en: Timestamp
tr: Zaman damgası

en: Sort order
tr: Sıralama sırası

en: Performance
tr: Performans

en: Ascending
tr: Artan

en: Descending
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Apply
tr: Uygula
