Liveness Probe (1.0.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: URL
uk: URL-адреса

en: Timestamp
uk: Мітка часу

en: Sort order
uk: Впорядкування

en: Performance
uk: Швидкодія

en: Ascending
uk: Зростання

en: Descending
uk: Спадання

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Apply
uk: Застосувати

en: Environments
uk: Середовища
