Live Search - Person (1.0.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Submit
bg: Запис

en: Settings
bg: Настройки

en: Field
bg: Поле

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Address
bg: Адрес

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта
