Live Search - Person (1.0.0) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Field
vi: Trường

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Address
vi: Địa chỉ

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: First name
vi: Tên

en: Last name
vi: Họ

en: Add group
vi: Thêm nhóm

en: City
vi: Thành phố

en: Full name
vi: Họ và tên

en: Remove group
vi: Xóa nhóm
