Live Search - Person (1.1.0) - en to de translation catalogue (19 entries)

en: Submit
de: Absenden

en: Settings
de: Einstellungen

en: Field
de: Feld

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: API Key
de: API-Schlüssel

en: Address
de: Adresse

en: Configuration
de: Konfiguration

en: First name
de: Vorname

en: Last name
de: Nachname

en: Add group
de: Gruppe hinzufügen

en: City
de: Stadt

en: Full name
de: Vollständiger Name

en: Zip code
de: Postleitzahl

en: Remove group
de: Gruppe entfernen

en: Search Directory
de: Suche im Verzeichnis

en: Test Connection
de: Verbindung testen

en: Date of birth
de: Geburtsdatum

en: Search field
de: Suchfeld

en: Live Search - Person
de: Live Suche - Person
