Living Spaces (1.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (73 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Pages
ast: Páxines

en: delete
ast: desaniciar

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Content
ast: Conteníu

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Group
ast: Grupu

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: List
ast: Llista

en: Subject
ast: Asuntu

en: Actions
ast: Aiciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Date
ast: Data

en: Reset
ast: Reafitar

en: None
ast: Nengún

en: Number
ast: Númberu

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Hierarchy
ast: Xerarquía

en: Parent
ast: Padre

en: Category
ast: Categoría

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Export
ast: Esportar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Help
ast: Aida

en: Default
ast: Predefiníu

en: Update
ast: Anovar

en: Time
ast: Hora

en: View
ast: Vista

en: Path
ast: Camín

en: Modules
ast: Preseos

en: Menu
ast: Menú

en: Picture
ast: Imaxe

en: User
ast: Usuariu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Contact
ast: Contautu

en: Created
ast: Fechu

en: All
ast: Too

en: Active
ast: Activu

en: Access denied
ast: Accesu torgáu

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Page
ast: Páxina

en: Header
ast: Encabezáu

en: To
ast: Pa

en: From
ast: De

en: Comment
ast: Comentariu

en: Published
ast: Espublizáu

en: Location
ast: Llugar

en: URL alias
ast: Alias pa la URL

en: Last login
ast: Sesión última

en: General
ast: Xeneral

en: Other
ast: Otru

en: User login
ast: Nome d'usuariu

en: Create content
ast: Crear conteníu

en: Anonymous
ast: Anónimu

en: Profile
ast: Perfil

en: Save settings
ast: Guardar preferencies

en: Attachments
ast: Axuntos

en: Topic
ast: Asuntu

en: Your message has been sent.
ast: Unvióse'l mensax

en: Blocked
ast: Torgáu

en: Standard
ast: Estándar

en: Protected
ast: Protexíu
