Living Spaces (1.0.0-alpha1) - en to br translation catalogue (19 entries)

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Pages
br: Pajennoù

en: delete
br: dilemel

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: Subject
br: Danvez

en: Settings
br: Arventennoù

en: Update
br: Hizivadenn

en: View
br: Gwel

en: Menu
br: Lañser

en: Picture
br: Skeudenn

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Access denied
br: Moned nac'het

en: Page
br: Pajenn

en: Last login
br: Kevreañ diwezhañ

en: Index
br: Meneger

en: Administrator
br: Melestrer
