Living Spaces (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (187 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Pages
ca: Pàgines

en: Add space
ca: Afegeix espai

en: delete
ca: suprimeix

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Content
ca: Contingut

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Private
ca: Privat

en: Groups
ca: Grups

en: Group
ca: Grup

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: List
ca: Llistat

en: Subject
ca: Assumpte

en: Actions
ca: Accions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Manager
ca: Gestor

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Public
ca: Públic

en: Action
ca: Acció

en: On
ca: Actiu

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Date
ca: Data

en: Links
ca: Enllaços

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: Number
ca: Número

en: - None -
ca: - Cap -

en: Hierarchy
ca: Jerarquia

en: Parent
ca: Pare

en: Category
ca: Categoria

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Export
ca: Exporta

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Help
ca: Ajuda

en: Default
ca: Per defecte

en: Update
ca: Actualitza

en: Time
ca: Hora

en: Access
ca: Accés

en: View
ca: Mostra

en: Path
ca: Camí

en: Modules
ca: Mòduls

en: Section
ca: Secció

en: Menu
ca: Menú

en: Event
ca: Esdeveniment

en: You are not authorized to access this page.
ca: No esteu autoritzat per accedir a aquesta pàgina.

en: Picture
ca: Imatge

en: User
ca: Usuari

en: Email
ca: Correu electrònic

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Contact
ca: Contacte

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Active
ca: Actiu

en: Access denied
ca: Accés denegat

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Page
ca: Pàgina

en: User picture
ca: Imatge de l'usuari

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Off
ca: Inactiu

en: Header
ca: Capçalera

en: To
ca: Per

en: From
ca: De

en: Roles
ca: Rols

en: Comment
ca: Comentari

en: Published
ca: Publicat

en: Location
ca: Localització

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: URL alias
ca: Àlies URL

en: Last login
ca: Darrer inici de sessió

en: Month
ca: Mes

en: Address
ca: Adreça

en: Members
ca: Membres

en: Calendar
ca: Calendari

en: group
ca: grup

en: Week
ca: Setmana

en: Day
ca: Dia

en: Events
ca: Esdeveniments

en: Start date
ca: Data d'inici

en: End date
ca: Data de finalització

en: Other
ca: Altres

en: First name
ca: Nom

en: Last name
ca: Cognoms

en: User login
ca: Inici de sessió d'usuari

en: Create content
ca: Crea contingut

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Template
ca: Plantilla

en: Profile
ca: Perfil

en: Save settings
ca: Desa la configuració

en: Notifications
ca: Notificacions

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Gender
ca: Gènere

en: Male
ca: Mascle

en: Female
ca: Femella

en: Occupation
ca: Professió

en: Department
ca: Departament

en: Attachments
ca: Adjunts

en: Topic
ca: Tema

en: Your message has been sent.
ca: El vostre missatge s'ha enviat.

en: Blocked
ca: Bloquejat

en: Changed
ca: Canviat

en: Standard
ca: Estàndard

en: User name
ca: Nom d'usuari

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Join
ca: Uneix-te a

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Privacy
ca: Privacitat

en: Protected
ca: Protegit

en: User status
ca: Estat de l'usuari

en: Apply
ca: Aplica

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Until
ca: Fins a

en: Export data
ca: Dades d'exportació

en: Index
ca: Índex

en: Permission
ca: Permís

en: Sections
ca: Seccions

en: Space
ca: Espai

en: Administrator
ca: Administrador

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Member
ca: Membre

en: Add @type
ca: Afegeix @type

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Bundles
ca: Embolcalls

en: Dashboard
ca: Tauler

en: Notify user
ca: Notifica a l'usuari

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Your virtual face or picture.
ca: La vostra imatge virtual o fotografia.

en: Allow settings
ca: Permet la parametrització

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Secondary menu
ca: Menú secundari

en: Operations links
ca: Enllaços d'operacions

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: No people available.
ca: No hi ha gent disponible.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
ca: Utilitzeu les etiquetes per a agrupar en categories els articles de temes similars.

en: Group type
ca: Tipus d'agrupament

en: Highlighted
ca: Destacat

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava @operation amb paràmetres : @args

en: Bulk update
ca: Actualització massiva

en: - Select a value -
ca: - Seleccioneu un valor -

en: Wrapper class
ca: Classe del contenidor

en: Group membership
ca: Membres del grup

en: Footer first
ca: Primer peu

en: Footer second
ca: Segon peu

en: Footer third
ca: Tercer peu

en: Entity types
ca: Tipus d'entitats

en: Full HTML
ca: HTML complet

en: Privacy settings
ca: Paràmetres de privadesa

en: Primary menu
ca: Menú principal

en: Footer fourth
ca: Quart peu

[ctx: Entity type group]
en: Content
ca: Contingut

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Sun
ca: dg.

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Mon
ca: dl.

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Tue
ca: dt.

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Wed
ca: dc.

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Thu
ca: dj.

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Fri
ca: dv.

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Sat
ca: ds.

en: Site header
ca: Capçalera del lloc

en: Default comments
ca: Comentaris predeterminats

en: Allows commenting on content
ca: Permet comentar al contingut

en: Featured top
ca: Destacat superior

en: Featured bottom first
ca: Destacat inferior primer

en: Featured bottom second
ca: Destacat inferior segon

en: Featured bottom third
ca: Destacat inferior tercer

en: Footer fifth
ca: Peu cinquè

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració

en: Basic block
ca: Bloc bàsic

en: A basic block contains a title and a body.
ca: Un bloc bàsic conté un títol i un cos.

en: Website feedback
ca: Feedback del web

en: Basic HTML
ca: HTML bàsic

en: Restricted HTML
ca: HTML restringit

en: Adds users to groups as members.
ca: Afegeix usuaris a grups com a membres.
