Living Spaces (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (179 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Pages
et: Lehed

en: Add space
et: Lisa tühik

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Content
et: Sisu

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Private
et: Privaatne

en: Groups
et: Grupid

en: Group
et: Grupp

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: List
et: Nimekiri

en: Subject
et: Teema

en: Actions
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Public
et: Avalik

en: Action
et: Tegevus

en: On
et: Sees

en: Tags
et: Sildid

en: Date
et: Kuupäev

en: Links
et: Lingid

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: - None -
et: - Puudub -

en: Hierarchy
et: Hierarhia

en: Parent
et: Vanem

en: Category
et: Kategooria

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Export
et: Ekspordi

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Help
et: Abi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Update
et: Uuenda

en: Time
et: Aeg

en: Access
et: Ligipääs

en: View
et: Kuva

en: Path
et: Tee

en: Modules
et: Moodulid

en: Section
et: Sektsioon

en: Menu
et: Menüü

en: Event
et: Sündmus

en: You are not authorized to access this page.
et: Sul puudub õigus antud lehte  vaadata.

en: Picture
et: Pilt

en: User
et: Kasutaja

en: Email
et: E-kiri

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Contact
et: Kontakt

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Active
et: Aktiivne

en: Access denied
et: Ligipääs keelatud

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Page
et: Lehekülg

en: User picture
et: Kasutaja pilt

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Off
et: Väljas

en: Header
et: Päis

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: Roles
et: Rollid

en: Comment
et: Kommentaar

en: Published
et: Avaldatud

en: Location
et: Asukoht

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: URL alias
et: URL-i alias

en: Last login
et: Viimane sisselogimine

en: Month
et: Kuu

en: Address
et: Aadress

en: Desc
et: Kahanev

en: Members
et: Liikmed

en: General
et: Üldine

en: Calendar
et: Kalender

en: Week
et: Nädal

en: Day
et: Päev

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: End date
et: Lõpu kuupäev

en: Other
et: Muu

en: First name
et: Eesnimi

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: User login
et: Sisenemine

en: Create content
et: Lisa sisu

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Template
et: Mall

en: Profile
et: Profiil

en: Page Title
et: Lehe Pealkiri (Title)

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: Notifications
et: Teated

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Gender
et: Sugu

en: Male
et: Mees

en: Female
et: Naine

en: Birthday
et: Sünnipäev

en: Department
et: Osakond

en: Attachments
et: Manused

en: Topic
et: Teema

en: Circles
et: Ringid

en: Your message has been sent.
et: Sinu teade on saadetud.

en: Blocked
et: Blokeeritud

en: Changed
et: Muudetud

en: Standard
et: Standardne

en: User name
et: Kasutajanimi

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Join
et: Liitu

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Privacy
et: Privaatsus

en: Protected
et: Kaitstud

en: User status
et: Kasutaja staatus

en: Apply
et: Rakenda

en: Select
et: Vali

en: Administrators
et: Administraatorid

en: Index
et: Indeks

en: Permission
et: Õigus

en: Space
et: Ruum

en: Administrator
et: Haldur

en: Offset
et: Nihe

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Add @type
et: Lisa @type

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Bundles
et: Kogumid

en: Dashboard
et: Töölaud

en: Notify user
et: Anna kastajale teada

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Agenda
et: Ajakava

en: Access settings
et: Ligipääsu sätted

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Your virtual face or picture.
et: Sinu virtuaalne nägu või pilt.

en: Allow settings
et: Luba seaded

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Secondary menu
et: Kõrvalmenüü

en: Operations links
et: Toimingute lingid

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: No people available.
et: Inimesed puuduvad.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
et: Sarnaseid teemasid käsitlevate artiklite kategoriseerimiseks kasuta silte.

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Bulk update
et: Massuuendus

en: - Select a value -
et: - Vali väärtus -

en: Capacity
et: Maht

en: Asc
et: Kasvav

en: Wrapper class
et: Ümbritsev klass

en: Footer first
et: Esimene jalus

en: Footer second
et: Teine jalus

en: Footer third
et: Kolmas jalus

en: Entity types
et: Olemi tüübid

en: Full HTML
et: Täielik HTML

en: Primary menu
et: Peamenüü

en: Footer fourth
et: Neljas jalus

[ctx: Entity type group]
en: Content
et: Sisu

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Sun
et: P

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Mon
et: E

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Tue
et: T

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Wed
et: K

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Thu
et: N

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Fri
et: R

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Sat
et: L

en: Site header
et: Lehe päis

en: Default comments
et: Vaikimisi kommentaarid

en: Allows commenting on content
et: Võimaldab sisu kommenteerida

en: Footer fifth
et: Viies jalus

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: Basic block
et: Lihtne plokk

en: A basic block contains a title and a body.
et: Lihtne plokk sisaldab pealkirja ning tekstiosa.

en: Website feedback
et: Veebilehe tagasiside

en: Basic HTML
et: Lihtne HTML

en: Restricted HTML
et: Piiratud HTML
