Living Spaces (1.0.0-alpha1) - en to ga translation catalogue (26 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Language
ga: Teanga

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: Category
ga: Ábhar

en: Export
ga: Easpórtáíl

en: Time
ga: Am

en: View
ga: Féach ar

en: You are not authorized to access this page.
ga: Níl rochtain údaraithe agat ar an leathanach seo.

en: Picture
ga: Pictiúr

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Access denied
ga: Cead rochtana diúltaithe

en: Month
ga: Mí

en: Calendar
ga: Féilire

en: Week
ga: Seachtain

en: Day
ga: Lá

en: Events
ga: Imeachtaí

en: Start date
ga: Dáta tosaithe

en: First name
ga: Ainm

en: Last name
ga: Sloinne

en: User login
ga: Logáil isteach úsáideora

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: Dashboard
ga: Deais
