Living Spaces (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (94 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Pages
hy: Էջեր

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Groups
hy: Խմբեր

en: Group
hy: Խումբ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Action
hy: Գործողություն

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Links
hy: Հղումներ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Number
hy: Թիվ

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Parent
hy: Ծնող

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Export
hy: Արտահանել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Time
hy: Ժամանակ

en: View
hy: Դիտել

en: Path
hy: Ուղի

en: Modules
hy: Մոդուլներ

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Picture
hy: նկար

en: User
hy: Օգտագործող

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Access denied
hy: Մուտքն արգելված է

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Page
hy: Էջ

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: Roles
hy: Դերեր

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Last login
hy: Վերջին մուտքը

en: Month
hy: Ամիս

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Week
hy: Շաբաթ

en: Day
hy: Օր

en: Start date
hy: Մեկնարկի ամսաթիվ

en: End date
hy: Ավարտի ամսաթիվը

en: User login
hy: Օգտագործողի մուտք

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Save settings
hy: Պահել պարամետրեր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Topic
hy: Թեմա

en: Blocked
hy: Արգելափակված

en: Standard
hy: Ստանդարտ

en: Space
hy: Տարածություն

en: Administrator
hy: Ադմինիստրատոր

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Add @type
hy: Ավելացնել @type

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Dashboard
hy: Վահանակ

en: Your virtual face or picture.
hy: Ձեր վիրտուալ դեմքը կամ նկարը:

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ

en: No people available.
hy: Ոչ մի մարդ հասանելի չի

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hy: Օգտագործեք թեգեր խմբավորելու համար հոդվածները նմանատիպ թեմաները բաժիններում:

en: - Select a value -
hy: -Ընտրել արժեքը-

en: Training
hy: Դասընթաց

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Sun
hy: Կիր

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Mon
hy: Երկ

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Tue
hy: Երք

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Wed
hy: Չոր

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Thu
hy: Հնգ

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Fri
hy: Ուրբ

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Sat
hy: Շաբ

en: Basic block
hy: Հիմնական բլոկ

en: A basic block contains a title and a body.
hy: Հիմնական բլոկը պարունակում է վերնագիր և բովանդակություն

en: Website feedback
hy: Կայքի հետադարձ կապ
