Living Spaces (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (166 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Add space
lt: Pridėti tarpą

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Content
lt: Turinys

en: Username
lt: Nario vardas

en: Private
lt: Privatus

en: Groups
lt: Grupės

en: Group
lt: Grupė

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: List
lt: Sąrašas

en: Subject
lt: Tema

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Manager
lt: Valdytojas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Public
lt: Vieša

en: Action
lt: Veiksmas

en: On
lt: Įjungta

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Date
lt: Data

en: Links
lt: Nuorodos

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Number
lt: Skaičius

en: - None -
lt: - Joks -

en: Hierarchy
lt: Hierarchija

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Category
lt: Kategorija

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Help
lt: Pagalba

en: Default
lt: Numatytasis

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Time
lt: Laikas

en: Access
lt: Priėjimas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Path
lt: Kelias

en: Modules
lt: Moduliai

en: Section
lt: Sekcija

en: Menu
lt: Meniu

en: Notes
lt: Pastabos

en: Event
lt: Įvykis

en: You are not authorized to access this page.
lt: Šis puslapis skirtas tik nariams.

en: Picture
lt: Nuotrauka

en: User
lt: Narys

en: Email
lt: El. paštas

en: User ID
lt: Nario ID

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: Access denied
lt: Prieiga uždrausta

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Page
lt: Puslapis

en: User picture
lt: Vartotojo nuotrauka

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Off
lt: Išjungta

en: Header
lt: Antraštė

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Roles
lt: Rolės

en: Comment
lt: Komentaras

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Location
lt: Vieta

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: URL alias
lt: URL pervadinimas

en: Member since
lt: Narys nuo

en: Last login
lt: Paskutinis prisijungimas

en: Month
lt: Mėnesis

en: Address
lt: Adresas

en: Members
lt: Nariai

en: General
lt: Bendras

en: Calendar
lt: Kalendorius

en: group
lt: grupė

en: Week
lt: Savaitė

en: Day
lt: Diena

en: Events
lt: Įvykiai

en: Start date
lt: Pradžios data

en: End date
lt: Pabaigos data

en: Other
lt: Kiti

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: User login
lt: Nariams

en: Create content
lt: Kurti turinį

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Template
lt: Šablonas

en: Profile
lt: Profilis

en: Page Title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Attachments
lt: Prisegtukai

en: Topic
lt: Tema

en: Your message has been sent.
lt: Jūsų žinutė išsiųsta.

en: Blocked
lt: Užblokuotas

en: Changed
lt: Pakeista

en: Standard
lt: Standartinis

en: User name
lt: Nario vardas

en: Join
lt: Prisijungti

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Protected
lt: Apsaugotas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Administrators
lt: Valdytojai

en: Group Members
lt: Grupės nariai

en: Export data
lt: Eksportuoti duomenis

en: Index
lt: Indeksas

en: Permission
lt: Leidimai

en: Space
lt: Tarpas

en: Administrator
lt: Administratorius

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Add @type
lt: Pridėti @type

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Dashboard
lt: Darbastalis

en: Notify user
lt: Pranešti nariui

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Your virtual face or picture.
lt: Jūsų virtualus veidas ar paveikslėlis.

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: No people available.
lt: Nėra žmonių

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
lt: Naudokite raktažodžius panašių straipsnių grupavimui į kategorijas.

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: - Select a value -
lt: - Pasirinkite reikšmę -

en: Footer first
lt: Pirma poraštė

en: Footer second
lt: Antra poraštė

en: Footer third
lt: Trečia poraštė

en: Full HTML
lt: Pilnas HTML

en: Primary menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Footer fourth
lt: Ketvirta poraštė

[ctx: Entity type group]
en: Content
lt: Turinys

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Sun
lt: Sk

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Mon
lt: Pr

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Tue
lt: An

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Wed
lt: Tr

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Thu
lt: Kt

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Fri
lt: Pn

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Sat
lt: Št

en: Default comments
lt: Įprasti komentarai

en: Allows commenting on content
lt: Suteikia galimybę komentuoti turinį

en: Featured top
lt: Reklamuojama viršuje

en: Featured bottom first
lt: Reklamuojama apačioje pirma

en: Featured bottom second
lt: Reklamuojama apačioje antra

en: Featured bottom third
lt: Reklamuojama apačioje trečia

en: Footer fifth
lt: Penkta poraštė

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: Basic block
lt: Paprastas blokas

en: A basic block contains a title and a body.
lt: Paprastas blokas turi pavadinimą ir turinį,

en: Website feedback
lt: Svetainės atsiliepimai

en: Basic HTML
lt: Supaprastintas HTML

en: Restricted HTML
lt: Ribotas HTML
